Čtyřicetiny - tajný výlet

 

Milé Blaženky, ač na to s Liborem nevypadáme, blíží se nám 40 let (no posuďte sami, jak vypadala naše země po čtyřiceti letech komunismu a jak pěkně vypadáme my:-)) Přemýšleli jsme, jak to s Vámi oslavit a nakonec jsme se rozhodli (Libor samozřejmě s mým názorem souhlasil:-)), že to pojmem trochu jinak, než Zdenda. No nejásejte, pokud máte představu, že od nás dostanete tři panáky medoviny... To tedy ani náhodou!!! Ne nadarmo mi říkáte Barka:-) Takže pozor:
Dovolujeme si Vás tímto pozvat na blíže nespecifikovaný výlet, říkejme mu třeba TAJNÝ. Pro Vás bude důležité jen datum, a to od 15. do 17. června (rozumí se tohoto roku, za rok budem slavit jen 41...). Další, řekněme povinnou podmínkou je, že s sebou vezmete svůj potěr (tedy pokud ho máte). Prostě pro nechápající, děti do 15 let jedou s námi. Další věc, kterou byste mohli vědět je, že ubytování jde za námi, tzn. nepotřebujete peníze na ubytování... Tak a vzhledem k tomu, že jsem Vaše Barka, můžete jen spekulovat, zda to bude ve stanech, pod širákem nebo pod mostem...:-) Jo a pro vtipálky, pojedeme dost dlouho autem, tak by Vám mohl, jistě zajímavý a pěkný dort vytéct dřív, než byste ho předali...:-)
Těšíme se na Vás, Blaženky.
Ja+Mi+Li+Ba
P.S. Dáváme vědět dostatečně dopředu, abyste si to mohli zařídit, protože by nám bylo moc a moc líto, kdyby kdokoliv z Vás chyběl:-)